Personal

Hos oss på D&J i Dingle är det självklart att alla hjälper till där det som mest behövs. Om det brådskar och du inte får tag i just din säljare, tveka inte att ringa någon av oss andra!

Säljare

Ove Sundberg - Säljansvarig Profil Sverige samt
Representant Profil Mellersta Sverige
Tel: 0708-99 80 85 • E-post: ove.sundberg@newwave.se

Roger Sandberg - Representant Profil Stockholm
Tel: 0708-99 80 18 • E-post: roger.sandberg@newwave.se

Thomas Andersson - Representant Profil Södra Sverige 
Tel: 0708-99 80 89 • E-post: thomas.andersson@dochj.se

Magnus Wallentén - Representant Profil Norra Sverige
Tel: 0708-99 80 84 • E-post: magnus.wallenten@newwave.se

Niklas Henriksson - Representant Profil Södra Sverige
Tel: 0708-99 80 11 • E-post: niklas.henriksson@newwave.se

Michael Forslund – Representant Profil Stockholm
Tel: 0708-99 80 21 • E-post: Michael.forslund@newwave.se

Mattias ”Masse” Svenningsson – Representant Profil Mellersta Sverige
Tel: 0708-99 80 09 • E-post: mattias.svenningsson@newwave.se

Fredrik Andersson - Representant Detalj Sverige
Tel: 0706-27 77 66 •  E-post: fredrik.andersson@dochj.se 

Innesälj & Kundtjänst

Tel: 0524-283 70 • E-post: order@dochj.se 

Medarbetare: Nadine Theyrell, Mia Fjellman-Karlsson, Jannike Johansson, Marie Mossberg, Susanne Johansson och Madeleine Eskilsson. 

Kundtjänstansvarig: Linda Pettersson

Gåvokort

Kundtjänst
Tel: 031-712 89 70 mellan kl 08-14 (lunch 12-13) • E-post: giftcard@dochj.se

Therese Eklund - Koordinator / Kundtjänst Gåvokort 
Tel: 031-712 89 72 • E-post: therese.eklund@dochj.se

Henrik Ek - IT/Systemadministratör / Kundtjänst Gåvokort
Tel: 031-712 89 71 • E-post: henrik.ek@dochj.se

Christoffer Lundgren Bellinski - Grafisk Design / Kundtjänst Gåvokort
Tel: 031-712 89 73 • E-post:christoffer.Lundgren@dochj.se

Marknad

Linda Pettersson – Marknadskoordinator
Tel: 0524-28 324 • E-post: linda.pettersson@newwave.se

Inköp & produkter 

Linus Tagesson - Inköpsansvarig 
Tel: 0524-283 76 • E-post: linus.tagesson@dochj.se

Karina Bergman - Specialorder
Tel: 0524-283 36 • E-post: karina.bergman@newwave.se

Ekonomi

Vet du inte vem du ska kontakta - maila till ekonomi@newwave.se.

Sarah Petterson - Kundreskontra
Tel: 0524-283 05 E-post:  / sarah.pettersson@newwave.se

Susanne Olesen - Leverantörsreskontra & Redovisningsansvarig
Tel: 0524-283 06 E-post: susanne.olesen@newwave.se

Bob Wilson - Ekonomichef 
Tel: 0524-283 07 • E-post: robert.wilson@newwave.se

Ledning 

Anita Andersson - Logistikansvarig 
Tel: 0524-283 01 • E-post: anita.andersson@newwave.se

Tomas Jansson - VD 
Tel: 0708-998080 • E-post: tomas.jansson@newwave.se