Personal

Hos oss på D&J i Dingle är det självklart att alla hjälper till där det som mest behövs. Om det brådskar och du inte får tag i just din säljare, tveka inte att ringa någon av oss andra!

Säljare

Roger Sandberg - Representant Profil Stockholm
Tel: 0524-48 1918 • E-post: roger.sandberg@newwave.se

Henrik Olausson - Representant Profil
Tel: 0730 - 97 12 22 • E-post: henrik.olausson@dochj.se

Magnus Wallentén - Representant Profil Norra Sverige
Tel: 0524-48 19 84 • E-post: magnus.wallenten@newwave.se

Ove Sundberg - Representant Profil Mellersta Sverige

Tel: 0524-48 19 95 • E-post: ove.sundberg@newwave.se

Niklas Henriksson - Representant Profil Södra Sverige
Tel: 0708-99 80 11 • E-post: niklas.henriksson@newwave.se

Fredrik Andersson - Representant Detalj Sverige
Tel: 0706-27 77 66 •  E-post: fredrik.andersson@dochj.se

 

Innesälj & Kundtjänst

Tel: 0524-283 70 • E-post: order@dochj.se 

 

Gåvokort

Therese Eklund - Koordinator & Kundtjänstansvarig Gåvokort 
Tel: 031-712 89 71 • E-post: therese.eklund@dochj.se

 

Inköp & produkter 

Linus Tagesson - Inköpsansvarig 
Tel: 0524-283 76 • E-post: linus.tagesson@dochj.se

Karina Bergman - Specialorder
Tel: 0524-283 36 • E-post: karina.bergman@newwave.se

 

Ekonomi

Vet du inte vem du ska kontakta - maila till ekonomi@newwave.se.

Sofia Norman - Kundreskontra
Tel: 0524-283 05 E-post: sofia.norman@newwave.se / ekonomi@newwave.se

Susanne Olesen - Leverantörsreskontra & Redovisningsansvarig
Tel: 0524-283 06 E-post: susanne.olesen@newwave.se

Bob Wilson - Ekonomichef 
Tel: 0524-283 07 • E-post: robert.wilson@newwave.se

 

Ledning 

Anita Andersson - Logistikansvarig 
Tel: 0524-283 01 • E-post: anita.andersson@newwave.se

Tomas Jansson - VD 
Tel: 0708-998080 • E-post: tomas.jansson@newwave.se